II. Ekipa (generacija 2000. i mlađi)
 

RUKOMETNI KLUB

PRVO PLINARSKO DRUŠTVO ZAGREB
2000. godište

 

POPIS IGRAČA :

 1. Stipe Purić ( 2000. god. )

 2. Vid Stračević ( 2000. god. )

 3. Rudolf Zvonimir Šafranko ( 2000. god. )

 4. Alan Javor ( 2000. god. )

 5. Antonio Ljubić ( 2000. god. )

 6. Karlo Medić ( 2000. god. )

 7. Josip Bepo Kadija ( 2000. god. )

 8. Fran Kasap ( 2000. god. )

 9. Mateo Kajba ( 2000. god. )

10. Antonio Vrbić ( 2000. god. )

11. Paolo Kraljević ( 2001. god. )

12. Luka Klarica (2001. god.)

13. Ivan Tintor (2002. god.)

14. Leon Jutriša (2002. god.)

15. Jakov Neralić (2002. god.)

16. Luka Leskovec (2003. god.)

 

 

 

Trener i voditelj omladinskog pogona: Andrija Nikolić 

Fizioterapeut: Ivana Minauf

 

REZULTATI :

Sezona 2017. / 2018.

Prvenstvo Hrvatske, kadeti                                                         1. mjesto 

Međunarodni turnir 'Dubrava'                                                     1. mjesto

Međunarodni turnir "Lokomotiva Cup" Brčko, BiH                      1. mjesto

Međunarodni turnir " Balaton kupa " Vezsprem, Mađarska         2. mjesto

Međunarodni turnir " PPD Zagreb kup "                                       3. mjesto

 

Sezona 2016. / 2017.

Prvenstvo Hrvatske, kadeti                                                          1. mjesto

Međunarodni turnir 'Dubrava'                                                     1. mjesto

Međunarodni turnir "Lokomotiva Cup" Brčko, BiH                      1. mjesto

Međunarodni turnir " Balaton kupa " Vezsprem, Mađarska         1. mjesto

Međunarodni turnir " PPD Zagreb kup "                                       1. mjesto

 

Sezona 2015. / 2016.

Prvenstvo Hrvatske – mlađi kadeti                                             2. mjesto

Međunarodni turnir 'Virovitica'                                                    1. mjesto

Međunarodni turnir 'Međugorje' - BiH                                        2. mjesto

Međunarodni turnir 'Dubrava'                                                     1. mjesto

Međunarodni turnir 'Lokomotiva Cup – Brčko' – BiH                   2. mjesto

Međunarodni turnir 'Varaždin'                                                     1. mjesto

Rukometni turnir grada Senja                                                     2. mjesto

Memorijalni turnir Filip Šagolj – Fićo                                           1.mjesto

 

Sezona 2014. / 2015.

Prvenstvo Hrvatske – mlađi kadeti                                             1. mjesto

Međunarodni turnir 'Vrilitos' - Grčka                                           2. mjesto

Međunarodni turnir 'Lokomotiva Cup – Brčko – BiH                   1. mjesto

Međunarodni turnir 'Međugorje' - BiH                                         1. mjesto

Međunarodni turnir 'Dubrava'                                                     1. mjesto

Međunarodni turnir 'Virovitica'                                                    3. mjesto

Rukometni turnir grada Senja                                                     1. mjesto

 

Sezona 2013. / 2014.

Prvenstvo Hrvatske – Dječaci 'A'                                             1. mjesto

Međunarodni turnir 'Vrilitos' - Grčka                                        1. mjesto

Međunarodni turnir 'Međugorje' - BiH                                     1. mjesto

Međunarodni turnir 'Dubrava'                                                  1. mjesto

Rukometni turnir grada Senja                                                  1. mjesto

 

Sezona 2012. / 2013.

Prvenstvo Hrvatske – Dječaci 'A'                                            3. mjesto

Međunarodni turnir 'Partile Cup' - Švedska                            1. mjesto

Međunarodni turnir 'Lundaspellen' - Švedska                         1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir 'Maksimir Pastela'                   1. mjesto

 

 

 

 

  Omladinski pogon - Svi