Dječaci A (generacija 2006. godište)

RUKOMETNI KLUB

PRVO PLINARSKO DRUŠTVO

2006. godište

 

POPIS IGRAČA:

 1. Josip Janjić ( 2006. god. )

 2. Stjepan Gajsak ( 2006. god. )

 3. Oskar Schramadei ( 2006. god. )

 4. Augustin Kajić ( 2006. god. )

 5. Matija Prosinečki ( 2006. god. )

 6. Tvrtko Batur ( 2006. god. )

 7. Juraj Mlakar ( 2006. god. )

 8. Petar Šprem ( 2006. god. )

 9. Rafael Erceg ( 2006. god. )

10. Jona Jelinčić ( 2006. god. )

11. Ante Marijanović ( 2006. god. )

12. Tin Keblar ( 2007. god.)

13. Jasmin Hecimović ( 2006. god. )

14. Roko Sucic ( 2007. god. )

15. Hrvoje Pavlović ( 2007. god. )

16. Juraj Pajalić ( 2006. god. )

17. Daniel Kukuljević ( 2006. god. )

18. Marko Stošić ( 2006. god. )

19. Luka Medija ( 2006. god. )

20. Mihael Udovičić ( 2006. god. )

21. Bruno Spehar ( 2006. god.)

22. Evan Marić ( 2006. god. )

23. Jan Bilić ( 2007. god. )

24. Stjepan Marić ( 2006. god. )

25. Juraj Jandroković ( 2007. god. )

26. Ivor Vidović ( 2006. god. )

27. Vito Salaj ( 2006. god. )

28. Franko Skazić ( 2006. god. )

29. Bruno Jušić ( 2006. god. )

30. Lovro Weber ( 2006. god. )

31. Mihael Hanaček ( 2006. god. )

32. Ante Lasan ( 2006. god. )

33. Jan Dominković ( 2007. god. )

34. Lukas Uremović ( 2007. god. )

 

Trener: Ivan Dragić

Pomoćni trener: Ivana Parlov

Pomoćni trener: Danijel Karamatić

 

REZULTATI:

Sezona 2017. / 2018.

Prvenstvo Hrvatske, Dječaci B                                                              1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Partille cup 2017 (Švedska)                   1.mjesto ( A i B finale) 

Međunarodni rukometni turnir Dubrava                                                  1.mjesto

Međunarodni rukometni turnir Lundaspelen 2017 (Švedska)                 1. mjesto

Fašnički turnir (Rude)                                                                             1.mjesto

Zagreb Super Kup 2018.                                                                         1.mjesto

 

Sezona 2016. / 2017.

Prvenstvo Hrvatske, Dječaci B                      4.mjesto

Rukometni turnir Kutina                                 1.mjesto

Rukometni turnir Ivanić grad                         1.mjesto

Rukometni turnir Koprivnica                           1.mjesto

 

 

 

 

  Omladinski pogon - Svi