Mlađi kadeti (generacija 2002.)

                                                                   DJEČACI ROĐENI 2002. GODINE I MLAĐI

 

SPISAK IGRAČA I SLUŽBENIH OSOBA                                       

1. TURČIĆ MISLAV (14.10.2002.)

2. ŠALIĆ ADAM (27.2.2002.)

3. GOLUŽA IVAN (22.10.2002.)

4. GRDOVIĆ DOMINIK (7.5.2002.)

5. NERALIĆ JAKOV (24.5.2002.)

6. JUTRIŠA LEON (27.2.2002.)

7. JURINA KARLO (17.2.2002.)

8. LESKOVEC LUKA (2.4.2003.)

9. TRNINIĆ MISLAV (23.12.2002.)

10. TINTOR IVAN (7.1.2002.)

11. ŠTRKOVIĆ DAVID (31.1.2002.)

12. PANDŽA LUKAS (3.3.2002.)

13. KONRAD TIN (17.5.2002.)

14. MISSONI LUKŠA (11.2.2003.)

15. MAČAŠ MATTEO (24.5.2003.)

16. SVRŽNJAK MATEJ (16.1.2003.)

17. BOŽIĆ FRANKO (15.4.2002.)

18. KARLIĆ VID (3.7.2002.)

19. JAKIĆ IVAN (18.5.2002.)

20. VUKOJEVIĆ VICE (27.5.2002.)

21. KLARIĆ LEON (17.4.2002.)

22. LOPAC ANDRO (23.4.2003.)

23. BEŠLIĆ NIKOLA (26.4.2002.)

 

SLUŽBENE OSOBE:

 

Trener: NINO MARKOVIĆ

Pomoćni trener: BRUNO PAVLIĆ

Fizioterapeut: Ivana Minauf

REZULTATI :

Sezona 2017. / 2018. 

Prvenstvo Hrvatske, mlađi kadeti                                        1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Međugorje                           1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Dubrava                               1. mjesto 

Međunarodni turnir Brčko                                                     2. mjesto

Međunarodni turnir Veszprem                                              1. mjesto

Međunarodni turnir Virovitica                                              4. mjesto

Međunarodni turnir Atena                                                     1. mjesto

Međunarodni turnir Zavidovići-Žepče-Maglaj                         1. mjesto

 

Sezona 2016. / 2017.

Prvenstvo Hrvatske, Dječaci A                                            2. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Virovitica                             1.mjesto

 Međunarodni rukometni turnir Grčka                                 2. mjesto

 Međunarodni rukometni turnir Međugorje                         1. mjesto

 Međunarodni rukometni turnir Dubrava                             1. mjesto

 Međunarodni rukometni turnir Partille Cup                        1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Vrilittos, Atena, Grčka         1. mjesto

 

Sezona 2015. / 2016.

Prvenstvo Hrvatske za dječake A                      2. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Dugo Selo          1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Grčka                 1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Međugorje         1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Dubrava             1. mjesto

Domaći rukometni turnir Ludbreg                      3. mjesto

Međunarondi rukometni turnir Beograd            1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Brčko                 1. mjesto 

Sezona 2014. / 2015.

Prvenstvo Hrvatske za dječake A                       1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Međugorje          1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Dubrava             2. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Brčko                 1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Beograd            1. mjesto

Domaći rukometni turnir Velika gorica              1. mjesto

Domaći rukometni turnir Ludbreg                     2. mjesto

  Omladinski pogon - Svi