Mlađi kadeti (generacija 2002.)

RUKOMETNI KLUB

PRVO PLINARSKO DRUŠTVO ZAGREB
2002. godište

POPIS IGRAČA:

 1. Mislav Turčić ( 2002. god.)

 2. Banjamin Đenđo ( 2002. god.)

 3. Ivan Goluža ( 2002. god.)

 4. Dominik Grdović ( 2002. god. )

 5. Jakov Neralić ( 2002. god. )

 6. Leon Jutriša ( 2002. god.)

 7. Pavao Dorian Trgovčević ( 2002. god.)

 8. Luka Leskovac ( 2002. god. )

 9. Mislav Trninić ( 2002. god. )

10. Ivan Tintor ( 2002. god. )

11. David Štrković ( 2002. god. )

12. Lukas Pandža ( 2002. god. )

13. Tin Konrad ( 2002. god. )

14. Lukša Missoni ( 2002. god. )

15. Matteo Mačaš ( 2003. god. )

16. Matej Svržnjak ( 2003. god.)

17. Franko Božić ( 2002. god. )

18. Vid Karlić ( 2002. god. )

19. Ivan Jakić ( 2002. god. )

20. Vice Vukojević ( 2002. god. )

21. Leon Klarić ( 2002. god. )

 

 

Trener: Nino Marković

 

REZULTATI :

Sezona 2017. / 2018. 

Prvenstvo Hrvatske, mlađi kadeti                                        1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Međugorje                           1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Dubrava                               1. mjesto 

Međunarodni turnir Brčko                                                     2. mjesto

Međunarodni turnir Veszprem                                              1. mjesto

Međunarodni turnir Virovitica                                              4. mjesto

Međunarodni turnir Atena                                                     1. mjesto

Međunarodni turnir Zavidovići-Žepče-Maglaj                         1. mjesto

 

Sezona 2016. / 2017.

Prvenstvo Hrvatske, Dječaci A                                            2. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Virovitica                             1.mjesto

 Međunarodni rukometni turnir Grčka                                 2. mjesto

 Međunarodni rukometni turnir Međugorje                         1. mjesto

 Međunarodni rukometni turnir Dubrava                             1. mjesto

 Međunarodni rukometni turnir Partille Cup                        1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Vrilittos, Atena, Grčka         1. mjesto

 

Sezona 2015. / 2016.

Prvenstvo Hrvatske za dječake A                      2. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Dugo Selo          1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Grčka                 1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Međugorje         1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Dubrava             1. mjesto

Domaći rukometni turnir Ludbreg                      3. mjesto

Međunarondi rukometni turnir Beograd            1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Brčko                 1. mjesto 

Sezona 2014. / 2015.

Prvenstvo Hrvatske za dječake A                       1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Međugorje          1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Dubrava             2. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Brčko                 1. mjesto

Međunarodni rukometni turnir Beograd            1. mjesto

Domaći rukometni turnir Velika gorica              1. mjesto

Domaći rukometni turnir Ludbreg                     2. mjesto

  Omladinski pogon - Svi