Arber Qerimi novi je član hrvatskog prvaka
Objavljeno: 31. 08. 2018 - 1:22

Rukometni klub Prvo plinarsko društvo Zagreb od petka 31. kolovoza pojačan je za novog člana.

Riječ je o 28-godišnjem srednjem vanjskom belgijske reprezentacije Arberu Qerimiju.

Uprava rukometnog kluba PPD Zagreb potpisala je ugovor s rukometašem koji je u dosadašnjoj karijeri nastupao za matični United HC Tongeren, također belgijski Sporting NeLo i francuski Cesson Rennes Metropole Handball.

Belgijski reprezentativac visok je 180 centimetara i težak 77 kilograma, a za PPD Zagreb nastupati će u dresu s brojem 34.

  • Presretan sam što sam došao u jedan od najvećih klubova kada je europski rukomet u pitanju. O Zagrebu znam puno, sva najveća imena hrvatskog rukometa igrala su ovdje i velika je čast, ali i obveza nositi ovaj dres. Veselim se što ću uskoro zaigrati s ovim sjajnim momcima s kojima sam odradio nekoliko treninga i mogu samo obećati da ću dati sve od sebe da pomognem Zagrebu u ostvarenju klupskih ciljeva. Hvala ljudima u klubu što su mi pružili toplu dobrodošlicu – kazao je po potpisivanju ugovora belgijski reprezentativac.
  Povratak na sve vijesti