Dječaci 2006. godišta i mlađi pobjednici su 6. Međunarodnog memorijalnog turnira Zlatko Ivić Čiva!
Objavljeno: 08. 10. 2018 - 4:50

U nedjelju, 7. listopada 2018, dječaci rukometnog kluba Prvo plinarsko društvo Zagreb godišta 2006. i mlađi nastupili su na 6. Međunarodnom memorijalnom rukometnom turniru Zlatko Ivić Čiva.

Na natjecanju održanom u Valpovu, pod vodstvom trenera Ivana Dragića, aktualni su prvaci Hrvatske ostali neporaženi i tako s 8 pobjeda osvojili turnir.

Zaslužni za osvajanje turnira su: Stjepan Gajšak, Tvrtko Batur, Juraj Mlakar, Petar Šprem, Ante Marijanović, Tin Keblar, Jasmin Hecimović, Hrvoje Pavlović, Juraj Pajalić, Marko Stošić, Mihael Udovičić, Jan Bilić, Vito Salaj, Franko Skazić, Bruno Jušić, Mihael Hanaček, Ante Lasan, Jan Dominković te njihov trener Ivan Dragić.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Vito Salaj, a izabrani u najbolju sedmorku turnira su: Franko Skazić kao najbolji lijevi vanjski te Stjepan Gajšak kao najbolji pivot. Čestitke treneru i igračima na osvojenom turniru!

  Povratak na sve vijesti