Gojun pred Nexe: U subotu nas čeka bespoštedna borba iz koje ćemo mi izaći kao pobjednici!
Objavljeno: 05. 05. 2022 - 2:22

Derbi ne samo 10. kola već rukometni klasik, derbi cijelog prvenstva, odigrati će se između rukometaša Prvog plinarskog društva Zagreb i Nexea u subotu, 7. svibnja s početkom u 18:00 sati u SD Trešnjevka (Kutija šibica). Najavu spomenutog dvoboja su dali glavni trener Ivica Obrvan, te igrač Jakov Gojun.

  • U subotu nas čeka derbi s Nexeom, kojem ovim putem čestitam plasman na Final4 Europske lige. Mi smo se kompletirali i zdravstveni bilten je puno bolji nego je bio zadnjih 40-45 dana. Naravno da nismo u idealnom stanju ali me raduje što smo kompletni, uz napomenu ranijih ozljeda Kavčiča i Sirotića. Razmišljamo isključivo u pravcu pobjede i vjerujem u snagu naše momčadi na domaćem terenu. Fokusirani smo na pripremu utakmice, analiziramo i igru Nexea, no uvjeren sam u našu pobjedu a tako razmišlja i cijela ekipa. - izjavio je Obrvan
  • Čeka nas jedna teška utakmica u subotu. Nexe je ekipa koja je u uzlaznoj putanji te im ovim putem i čestitam plasman na Final4. No, oni znaju da smo mi Zagreb, a ja čvrsto vjerujem da ćemo u subotu pokazati da smo bolji od njih. Za sve ispod 5 razlike neću kazati da je neuspjeh, ali tako moramo odigrati. Malo su nas ozljede poremetile, ali napokon smo na okupu i treniramo dobro te smo spremni za derbi. Oni moraju znati da dolaze u Kutiju šibica i da će to biti jedan rukometni rat iz kojeg vjerujem da ćemo mi izaći kao pobjednici. - zaključio je odlučno Gojun
  Povratak na sve vijesti