Goluža uoči F4 turnira u Brestu: Ginut ćemo na svakoj utakmici, bacat se za svakom loptom!
Objavljeno: 04. 04. 2017 - 10:03

Nakon sporazumnog prekida suradnje s bivšim trenerom Silvijom Ivandijom, uprava rukometnog kluba Prvo plinarsko društvo Zagreb dogovorila je suradnju s trenerom Slavkom Golužom. Gospodin Goluža tako je pristao do kraja tekuće sezone voditi s klupe hrvatske rukometne prvake.

  • Zagreb je oduvijek bio moj klub. Tu sam ostvario svoje najveće uspjehe kao igrač, a tu sam učinio i svoje prve trenerske korake. Zagrebov sam vojnik i kada god treba pomoći ili uskočiti tu sam. Kao što znate ja imam potpisan ugovor sa slovačkim prvakom Tatranom iz Prešova i od 01. srpnja tamo nastavljam karijeru, ali do tada sam slobodan i kada su me ljudi iz uprave Zagreba pozvali nisam ni trenutka dvojio koja je moja zadaća. Čuo sam se s bivšim trenerom Ivandijom koji je moj prijatelj i mislim da sam zatekao dobro stanje u svlačionici. Pred nama je Final Four SEHA lige na kojemu moramo u prvom redu pokazati jaki voljni moment. Možemo izgubiti od protivnika koji je taj dan kvalitetniji, ali neću tolerirati da na planu voljnog momenta itko bude ispred nas. Za svaku loptu ići ćemo na glavu, pojačat ćemo trčanje kako u kontru i polukontru, tako i u povratak u fazu obrane. Do kraja sezone želim vidjeti ekipu koja će ginuti na svakoj utakmici i za svaku loptu – poručio je novi trener hrvatskog prvaka Slavko Goluža
  Povratak na sve vijesti