Gradonačelnik Lipika i ravnatelj Toplica Lipik primili Zagrebaše na kraju priprema!
Objavljeno: 20. 01. 2020 - 11:44

Rukometaši Prvog plinarskog društva su od 12. do 18. siječnja svoje zimske pripreme odradili u Lipiku. Zagrebaši su u društvu lipičkog gradonačelnika Vinka Kasane i dogradonačelnika Slobodana Katunara te ravnatelja Toplica Lipik Darka Kelemena u dvorani „Quella“ pogledali utakmicu hrvatske rukometne reprezentacije uz prigodno druženje.  .

Poslije utakmice i zajedničke večere, rukometašima se obratio gradonačelnik Kasana poželjevši im što ugodnija sjećanja na boravak u Lipiku s nadom da će otići sa što boljim utiscima, nakon što su u slobodno vrijeme obilazili znamenitosti, kao što je primjerice lipička ergela i konji lipicanci. „Drago mi je da ste ovdje i nadam se da će naša suradnja biti što duža.“, naglasio je gradonačelnik.

Prisutnima se obratio i trener Veselin Vujović: „Prezadovoljni smo načinom na koji smo dočekani, kao i uvjetima koji su nam pruženi i koji će se zasigurno razvijati u tom smjeru kako bi Lipik postao priznati centar za pripreme sportaša." Trener Vujović je kazao kako je odavno čuo za Lipik i za poznatu mineralnu vodu Lipički Studenac te lipički Kursalon, koji je nažalost razrušen tijekom rata, ali kako je rekao: „Vrijedne ruke i vrijedni ljudi poprave sve što se može popraviti.“
„Napravili ste jedno divno mjesto i možete biti ponosni na to, kao i na ljude koji su izuzetno gostoljubivi.“, naglasio je, istaknuvši kako je ugodno iznenađen emocijom kojom ga ovdašnji ljudi doživljavaju. „Zadovoljstvo nam je i čast što smo vaši gosti.“, zaključio je Vujović.

S obzirom na to da se treneru Vujoviću bliži rođendan, gradonačelnik Kasana mu je uručio i poklon, dok su prigodni pokloni uručeni svim rukometašima i članovima stručnog stožera.

Rukometni klub Prvo plinarsko društvo Zagreb još jednom od srca zahvaljuje županu Požeško-Slavonske županije, g. Alojzu Tomaševiću, gradonačelniku Lipika, g. Vinku Kasani, predsjedniku Upravnog vijeća Toplica Lipik, g. Slobodanu Katunari, ravnatelju Toplica Lipik, g. Darku Kelemenu, ravnateljici OŠ Lipik, gđi. Klaudiji Kovač, direktorici StragaTransa, gđi. Neviji Straga te svim zaposlenicima Toplica Lipik na profesionalnom i odličnom pristupu koje je ove pripreme učinilo uspješnima.

  Povratak na sve vijesti