Hrvatska svladala Crnu Goru u Osijeku, Horvat brojao do šest!
Objavljeno: 11. 06. 2018 - 8:15

Hrvatska rukometna reprezentacija svladala je reprezentaciju Crne Gore u prvoj utakmici kvalifikacija za Svjetsko rukometno prvenstvo 2019. godine.

Prvi korak ka plasmanu u Njemačku i Dansku izabranici Lina Červara ostvarili su pobjedom u Osijeku rezultatom 32:19. Prednost je to koju će braniti na uzvratu koji je na rasporedu u četvrtak 16. lipnja u Podgorici.

U pobjedi izabrane vrste sudjelovala su i tri igrača PPD Zagreba.

Kapetan kluba i reprezentacije Zlatko Horvat postigao je šest pogodaka, od čega tri s linije sedam metara. Josip Božić-Pavletić dodao je jedan pogodak, dok se Damir Bičanić nije upisivao u listu strijelaca.

Na tribinama, a u sklopu šireg sastava, našli su se Leon Šušnja i Valentino Ravnić.

  Povratak na sve vijesti