Humanitarna akcija za Dječju bolnicu u Bistri!
Objavljeno: 13. 12. 2019 - 5:48

Dragi ljubitelji rukometa,

zadovoljstvo nam je pozvati vas na akciju koju organiziraju Klub Navijača Bijeli Lavovi i Nacionalni sindikat policije u suradnji s Crvenim nosovima uoči i u poluvremenu utakmice protiv Telekom Veszprema. Spomenuti će upriličiti humanitarnu akciju za Specijalnu bolnicu za kronične bolesti dječje dobi u Gornjoj Bistri - sakupljanjem namirnica i igračaka.

Da podsjetimo, rukometnom klubu Prvo plinarsko društvo Zagreb, sutra u goste dolazi mađarski Telekom Veszprem u sklopu 8. kola SEHA Gazprom lige.

Početak tog dvoboja predviđen je za 20:45 sati u dvorani Dom sportova 2.

Svi zajedno možemo putem svojih komunikacijskih kanala popratiti akciju, sve u cilju uspjeha same humanitarne akcije. Spomenti organizatori neće prikupljati novčana sredstva već isključivo igračke i dječje prehrambene proizvode.
 

Vidimo se sutra u Dvojci!

  Povratak na sve vijesti