Zagrebaši individualno treniraju za vrijeme ljetne pauze!
Objavljeno: 06. 07. 2020 - 8:47

Premda je ovo bila slobodno se može reći najčudnija sezona do sada a nova ne ulijeva povjerenje da će biti klasična onako kako smo naviknuli, premda na ljetnoj pauzi, rukometaši PPD Zagreba su se prihvatili individualnog plana i programa kondicijskog trenera Šime Tomaševića.

Dečki su dva tjedna potpuno odmarali od ikakvih treninga i fizičkog napora, te su dobili dvotjedni plan i program pred okupljanje koje je planirano za 19. srpnja.

Pošto je izvjesno da sezona možda neće početi na vrijeme, moguće je da će se i početak priprema odgoditi za tjedan dana. Ali jedno je sigurno, ljetne pripreme će se cijele odraditi u Zagrebu. A mi se nadamo da će epidemiološka situacija 'dozvoliti' da se sport nastavi u sezoni 2020./2021.

  Povratak na sve vijesti