Izbornik Červar objavio popis za Crnu Goru! Na popisu i osam Zagrebaša!
Objavljeno: 23. 05. 2018 - 2:10

Izbornik muške rukometne reprezentacije Lino Červar objavio je popis reprezentativaca na koje računa u nadolazećim kvalifikacijskim utakmicama s Crnom Gorom za odlazak na Svjetsko prvenstvo u Danskoj i Njemačkoj 2019. godine.

Dvoboji s Crnom Gorom na rasporedu su u subotu, 09. lipnja u Osijeku, odnosno u četvrtak, 14. lipnja u Podgorici.

Za spomenute dvoboje izbornik Červar pozvao je čak 30 rukometaša, a krajem mjeseca objaviti će konačni popis od njih 18.

Na ovakvom, proširenom spisku svoje je mjesto našlo i osam Zagrebaša, a oni su redom Zlatko Horvat, Josip-Božić Pavletić, Josip Ereš, Valentino Ravnić, Leon Šušnja, Tin Kontrec, Damir Bičanić i Domagoj Pavlović.

Širi spisak za dvoboje s Crnom Gorom:

Ivan Stevanović (Schaffhausen), Marin Šego (Pick Szeged), Mate Šunjić (CSM Bucuresti), Matej Ašanin (Sporting CP), Manuel Štrlek (Kielce), Lovro Mihić (Wisla Plock), Valentino Ravnić (PPD Zagreb), Zlatko Horvat (PPD Zagreb), Josip Božić Pavletić (PPD Zagreb), Josip Ereš (PPD Zagreb), Marino Marić (Melsungen), Krešimir Kozina (Goeppingen), Leon Šušnja (PPD Zagreb), Tin Kontrec (PPD Zagreb), Marin Šipić (Nexe), Marko Mamić (Kielce), Damir Bičanić (PPD Zagreb), Halil Jaganjac (Metalurg), Ivan Slišković (Celje PL), Stipe Mandalinić (Fuchse Berlin), Domagoj Duvnjak (Kiel), Luka Cindrić (Vardar), Domagoj Pavlović (PPD Zagreb), Igor Karačić (Vardar), Lovro Jotić (Aalborg), Luka Stepančić (Paris SG), Jakov Vranković (Tatabanya), Ivan Sršen (Pick Szeged), Luka Šebetić (Tremblay), Alen Blažević (Pick Szeged).

  Povratak na sve vijesti