Kadeti 2000. godišta u teškoj utakmici osigurali polufinale završnice prvenstva Hrvatske!
Objavljeno: 11. 05. 2018 - 11:05

Nakon što su u jutarnjem terminu svladali ekipu Dubrave rezultatom 29:23, kadeti rukometnog kluba Prvo plinarsko društvo Zagreb u popodnevnim su satima odmjerili snage s vršnjacima iz rukometne akademije Balić-Metličić te su nakon uzbudljive utakmice prepune preokreta remizirali rezultatom 21:21.

Nakon tri odigrane utakmice u skupini, dvije pobjede nad ekipama Zg Dubrava (26:17) i RK Dubrava (29:23), odnosno remija s Akademijom Balić-Metličić (21:21), branitelji naslova su s pet osvojenih bodova osigurali prvo mjesto u skupini te će u subotu 12.svibnja s početkom u 19:00 sati u polufinalu igrati protiv ekipe Zameta. U drugom polufinalu snage će odmjeriti ekipe Karlovca i Akademije Balić – Metličić.

RK PPD Zagreb – RK Dubrava (29:23)

Suci: Robert Bernobić, Nikša Kalčić (oba Rijeka )
Delegat: Damir Sarajlić (Velika Gorica )

PPD Zagreb: Purić 6 obrana, Kajba 4 obrane, Starčević 1, Kocen 2, Volarević, Ljubić 7 , Žaja , Zadro 3 , Medić 1 , Kadija 3 , Sirotić 5 , Gabrieri , Šafranko 2 , Kraljević 4 , Kasap, Javor 1 ,

RK Dubrava: Matov, Baković, Farkaš 1, Hrnić 2, Zgomba 1, Pustak, Dumbović, Ivanković 7, Brajdić, Džaja 7, Sofić, Gavrić 2, Krišto, Dugan, Družinec 2, Žunac

RK PPD Zagreb – Akademija Balić-Metličić (21:21)

Suci: Ivan Grbavac ( Makarska ), Siniša Ravlić ( Vrgorac)
Delegat: Damir Sarajlić ( Velika Gorica )

PPD Zagreb: Purić 6 obrana, Kajba 4 obrane, Starčević 1, Kocen 6, Volarević, Ljubić 2 , Žaja , Zadro 3 , Medić , Kadija , Sirotić 2 , Gabrieri , Šafranko 3 , Kraljević 1 , Kasap, Javor 3 ,

Akademija Balić-Metličić: Maraš 6, Roki 3, Vladović, Radina 3, Ugrin 4, Matošić, Vladić, Sučić, Milinović, Mandić, Duvnjak, Luketin 2, Porča 3.