Kako do ulaznica za 1. kolo EHF Lige prvaka
Objavljeno: 13. 09. 2021 - 6:32

Dragi prijatelji rukometa!

Odlukom Nacionalnog stožera civilne zaštite, biti će omogućen ulaz gledateljima uz predočenje EU digitalne COVID potvrde i osobnog identifikacijskog dokumenta. Gledateljima koji ne posjeduju spomenutu potvrdu, organizirali smo testiranje brzim antigenskim testom po cijeni od 75 kuna na platou Arene Zagreb od 18:00 sati. Nakon utvrđivanja negativnog rezultata istima će biti izdana potvrda potrebna za ulazak. Sve ulaznice su besplatne i također se od 18:00 sati mogu predignuti na blagajni Arene Zagreb.

*Djeca mlađa od 12 godina imaju slobodan ulaz bez Covid potvrde ili testiranja

*Djeca od 13 do 18 godina moraju na ulazu predočiti EU digitalnu COVID potvrdu ili potvrdu o negativnom antigenskom testu koji se radi na platou Arene od 18 sati

  Povratak na sve vijesti