Kontrec: Varaždinci su nas zadužili, protiv Meshkova idemo po pobjedu!
Objavljeno: 15. 03. 2017 - 3:31

Pred rukometašima Prvog plinarskog društva Zagreb posljednji je dvoboj u regularnom dijelu ovogodišnje SEHA Gazprom lige. Utakmica 17. kola natjecanja na rasporedu je u četvrtak 16. ožujka u Areni Varaždin, a početak je predviđen za 18.00 sati.

Novi veliki dvoboj hrvatskog i bjeloruskog prvaka najavili su pomoćni trener PPD Zagreba Vladimir Jelčić i rukometaš Tin Kontrec.

  • Bit će to četvrti ovosezonski susret s Meshkov Brestom, a koliko je to kvalitetna ekipa vidi se i iz toga što smo u prethodna tri ogleda dva puta remizirali i jednom izgubili tamo na početku sezone. Radi se o vrhunskoj ekipi s kvalitetnim pojedincima na svakoj poziciji i ja mislim da su toliko dobri da bi čak mogli iznenaditi i njemački Flensburg u Ligi prvaka. U utorak je naša ekipa igrala u Prešovu u jednom kombiniranom sastavu, a mi koji smo ostali ovdje u Zagrebu pokušali smo se u najvećoj mogućoj mjeri regenerirati kako bi iz četvrtog pokušaja ipak stigli do prve pobjede nad bjeloruskim prvakom – kazao je u najavi susreta pomoćni trener PPD Zagreba Vladimir Mana Jelčić.

 

  • Rezultatski nama ov utakmica možda i ne znači previše, ali bi nam dobra igra i pobjeda puno značile u prvom redu zbog samopouzdanja uoči dvoboj s mađarskim Telekom Veszpremom u Ligi prvaka. Sigurno da imamo dužnost prema varaždinskoj publici da odigramo maksimalno ozbiljno i da im se pobjedom odužimo na sjajnim domaćinstvima ove sezone – dodao je kružni napadač hrvatskog prvaka Tin Kontrec
  Povratak na sve vijesti