Lavovi na okupu za nastavak sezone!
Objavljeno: 08. 01. 2018 - 10:26

Nakon dvotjedne blagdanske pauze rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb  koji nemaju reprezentativne obveze okupili su se u Metalcu gdje su započeli zimske pripreme za nastavak natjecateljske sezone.

Na prvom treningu u 2018.godini pod palicom trenera Zdrava Zovka, pomoćnog trenera Andrije Nikolića, kondicijskog trenera Bojana Goluba, trenera vratara Maria Kelentrića i fizioterapeuta Slobodana Škorića prisustvovali su igrači prve i druge momčadi: Josip Ereš, Luka Mrakovčić, Tin Lučin, Josip Božić – Pavletić, Arian Jović, Leon Šušnja, Josip Valčić, Tonči Valčić, David Miklavčič, Valentino Ravnić, Matej Hrstić, Mario Vuglač, Damir Bičanić, Domagoj Pavlović, Josip Vekić, Mateo Kajba, Ivan Panjan, Vladimir Gošić, Filip Turčić, Leon Strbad, Ivan Vekić i Amar Spahić.

Tri dana Lavovi će trenirati u Zagreb, a od četvrtka, 11.siječnja, krenut će put Makarske gdje će tjedan dana brusiti  svoju snagu i spremnost za nastavak natjecateljske sezone.

U sklopu priprema 17. siječnja odigrat će trening utakmicu s Ljubuškim.

Glavni trener Zlatko Saračević i šest Lavova ispunjavaju svoje obaveze prema reprezentacijama za nadolazeće Europsko prvenstvo koje je na rasporedu od 12.-28. siječnja. Osim boja Hrvatske koje brane kapetan Zlatko Horvat, Igor Vori i Tin Kontrec, Lavovi brane  još boje Slovenije ( Matevž Skok i Urh Kastelic) i Srbije ( Dobrivoje Marković ).

Prva natjecateljska utakmica u proljetnom dijelu sezone na rasporedu je 03. veljače, gdje će rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb snage odmjeriti s prvacima Slovenije momčadi Celje Pivovarna Laško u sklopu 13. kola SEHA- Gazprom lige. ( Dvorana Zlatorog, Celje).

  Povratak na sve vijesti