Luka Šebetić napustio PPD Zagreb! Mario Vuglač potpisao na dvije godine!
Objavljeno: 31. 07. 2017 - 7:01

Rukometni klub Prvo plinarsko društvo Zagreb i rukometaš Luka Šebetić potpisali su sporazumni raskid ugovora.

Uprava  hrvatskog rukometnog prvaka zahvaljuje se Luki Šebetiću na dugogodišnjoj sjajnoj suradnji, predanom pristupu, iskazanoj požrtvovnosti i profesionalnom odnosu prema najtrofejnijem hrvatskom rukometnom kolektivu.

Hrvatski rukometni reprezentativac karijeru će nastaviti u redovima francuskog prvoligaša Tremblaya.

Povratak Vuglača!

Paralelno s odlaskom Šebetića klub je potpisao dvogodišnji ugovor s desnim vanjskim Marijem Vuglačem koji je Zagrebov dres nosio u periodu od 2014. do 2015. godine.

Rukometaši PPD Zagreba, podsjećamo, trenutno se nalaze na slovenskoj Rogli gdje su u tijeku visinske pripreme hrvatskog prvaka. Osim Marija Vuglača koji će se ostatku momčadi pridružiti u srijedu 02. kolovoza, trener Kasim Kamenica očekuje i dolazak lijevog vanjskog Mateja Hrstića i vratara Urha Kastelica koji su se vratili s netom završenog juniorskog prvenstva svijeta u Alžiru.

  Povratak na sve vijesti