Mali lavovi donijeli zlato i srebro s Lokomotiva cup-a!
Objavljeno: 05. 01. 2020 - 9:45

Lokomotiva cup u Brčkom bio je zadnji turnir mlađih dobinih skupina PPD Zagreba u 2019-oj godini. Na turniru je Zagreb sudjelovao s tri ekipe u tri različita uzrasta. Generacija dječaka rođenih 2004. i mlađi, generacija dječaka rođenih 2006. i mlađi te generacije dječaka 2008 i mlađi. Osim PPD Zagreba na turniru su sudjelovali Celje, Veszprem, Krka, Vojvodina, Izviđač, Maksimir Pastela i mnogi drugi. U tri dana turnira svaka generacija odigrala je 9 utakmica , a u Zagreb su se vratili sa 2 medalje, zlatom, srebrom i  četvrtim mjestom.

Generacija 2004./2005. odigrala je 9 utakmica. U skupini su ostavili tri pobjede (Izviđač, Lokomotiva i Borac) i tri poraza (Sloboda, Celje i Vojvodina) te se tako plasirali u polufinale. U polufinalu ih je čekalo Celje od kojeg su izgubili nakon izvođenja sedmeraca. U utakmici za treće mjesto PPD Zagreb izgubio je od izviđača.

Trener: Slaven Radić

Sastav: Matija Jurasović, Roko Badurina, Zvonimir Turkalj, Ivan Vuk, Roko Filipović, Mihael Posenjak, Rok Kekez, Zvonimir Janjić, Tin Ćorluka, Toni Mrkić, Vedran Delić, Grgo Volarević, Bruno Mandac, Tin Nujić, Toni Huremović, Petar Fran Preglej

Generacija dječaka rođenih 2006. i mlađe ostvarila je sve pobjede i osvojila je turnir. U skupini su pobjedivali redom Krku, Lokomotivu Brčko, Celje, Veszprem, Izviđač i Vojvodinu. U polufinalu su Zagrebaši slavili protiv Krke, a u finalu protiv starih znanaca iz Celja.

Treneri: Ivan Dragić i Tin Budi

Sastav: Rafael Erceg, Lovro Weber, Ivor Vidović, Hrvoje Pavlović, Mihael Udovičić, Franko Skazlić, Jujaj Pajalić, Josip Janjić, Vito Salaj, Evan Marić, Mihael Hanaček, Petar Šprem, Tin Keblar, Jan Bilić, Marko Stošić, Stjepan Gajšak

Dječaki rođeni 2008. i mlađi u skupini su ostvarili pobjede protiv Lokomotive Brčko, Krke, Izviđača, Veszprema i Maksimir Pastele. U polufinalu su bili bolji od Krke dok su u finalu izgubili od Maksimir Pastele.

Treneri: Bruno Pavlić i Fran Olivari

Sastav: Lovro Dumić, Ante Klikovac, Martin Pajalić, Ivano Špehar, Lovro Šprem, Marko Rogić, Niko Skazlić. Vito Kurtanjek, Vito Raguž, Ivan Udovičić, Grgur Mlakar, Jakov Kolarić, Nik Kazimir Ilijaš, Jakov Anić, Lovro Dragić, Dorian Kovačević

  Povratak na sve vijesti