Matanović pred Poreč: Moramo ih shvatiti ozbiljno te ući u utakmicu maksimalno motivirano!
Objavljeno: 22. 04. 2022 - 12:02

Igrače rukometnog kluba PPD Zagreb u subotu 23. travnja očekuje utakmica 8. kola Lige za prvaka Paket24 Premijer lige u Poreču kod istoimenog domaćina. Spomenuta utakmica će se odigrati u SRC Veli Jože s početkom u 19:00 sati, a za sve zainteresirane izravan prijenos je osiguran na YT kanalu HRS-a.

Dvoboj su najavili Vlado Matanović i glavni trener Ivica Obrvan:

  • Nakon reprezentativne stanke vraćamo se HR ligi. Ova stanka je nama zapravo dobro i došla s obzirom da smo morali sanirati dosta sitnih ozljeda u našem rosteru. Svakako ćemo se morati dobro posložiti za Poreč jer se dobro sjećamo da su oni nošeni domaćim navijačima prošli puta odigrali jadnu jako dobro utakmicu koja je završila sa svega +6 za nas. Svakako ćemo ih sada shvatiti dosta ozbiljnije i pokazati koliko smo kvalitetni. Ovo je vrlo važna utakmica u koju želimo ući motivirano i pokazati koliko možemo te upisati još jednu pobjedu. - izjavio je Matanović
  • Još uvijek se u pripremi ove utakmice kompletiramo i borimo s dosta ozljeda važnih igrača. Ova utakmica u Poreču nam je izuzetno značajna budući da su nam ostala svega tri kola domaćeg prvenstva. Pristupit ćemo utakmici maksimalno ozbiljno s onim igračima koji budu na raspolaganju. Nakon večerašnjeg zadnjeg treninga znat ćemo kojih 16 igrača će ići na put kod ekipe koja je nezgodan protivnik posebice na svom domaćem terenu. - izjavio je Obrvan
  Povratak na sve vijesti