Mini pripremni turnir u Makarskoj: Zagreb nadigrao Riko Ribnicu
Objavljeno: 25. 01. 2019 - 8:17

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb u prvom su susretu mini pripremnog turnira koji se održava u sklopu zimskih priprema nadigrali slovenskog predstavnika Riko Ribnicu rezultatom 41:33 (22:17).

Dvoboj se održao u sportskoj dvorani u Makarskoj gdje hrvatski rukometni prvaci odrađuju zimski dio priprema koji će trajati do nedjelje 27. siječnja.

Najbolji u redovima PPD Zagreba s devet je pogodaka bio Valentino Ravnić, dok su po pet postigli Tin Kontrec i Josip Ereš. Deset obrana skupio je Urh Kastelic, dok je njih sedam upisao Radivoje Ristanović.

Kod gostiju prvo ime Kovačić s devet pogodaka, dok je njih pet dodao Knavs.

Drugoga dana turnira, u subotu 26. siječnja sastaju se Riko Ribnica i Zrinjski Mostar, dok će bosanskohercegovački predstavnik i hrvatski prvak snage odmjeriti u nedjelju 27. siječnja u prijepodnevnom terminu.

PPD Zagreb – Riko Ribnica 41:33 (22:17)

PPD Zagreb: Ristanović 7 obrana, Purić 3 obrane, Kastelic 10 obrana; Ereš 5, Vistorop 2, Mrakovčić 2, Kontrec 5, Burić 3, Sršen 2, Vrbić 1, Potočnik 4, Ravnić 9 (4), Kraljević, Hrstić 2, Javor 2, Potić, Starčević 1, Vekić 3

Riko Ribnica: Bojić 6 obrana: Klarić 3 obrane; Strmljan 2, Horvat 1, Vujačić 3, Žagar 4, Knavs 5 (2), Ranisavljević 1, Pahulje, Lešek, Nosan 1, Kovačić 9, Pucelj 1, Tomšić 4, Nosan, Setnikar, Košmrlj 2

  Povratak na sve vijesti