Mlađi kadeti pobjedama nad Pick Szegedom, Partizanom i Celjem osvojili još jedan turnir!
Objavljeno: 04. 02. 2020 - 1:42

Odlični rezultati mlađih dobnih kategorija Rukometnog kluba Prvo plinarsko društvo Zagreb se nastavljaju.
Međunarodni rukometni turnir Virovitica 2020 je bila sljedeća stanica gdje je pomladak Zagrebaša slavio i kući donio najsjajniju medalju.
Mlađi kadeti rođeni 2004./2005. bili su smješteni u grupu C u kojoj su, osim njih, bili RK Viro Virovitica, RK Pick Szeged iz Mađarske te RK Partizan iz Srbije. Prvi dan turnira su ostvarili pobjede protiv RK Viro i RK Pick Szeged dok je drugi dan donio pobjedu protiv RK Partizan, koje su još jednom pobjedili u četvrtfinalu. U završnom danu su u polufinalu pobijedili RK Celje iz Slovenije, a u finalu su slavili protiv zagrebačke Maksimir Pastele.

Nagrada MVP turnira je pripala Toniju Mrkiću iz redova PPD Zagreba.

Sastav:
Kranjčević, Badurina, Stankić, Turkalj, Vuk, Filipović, Posenjak, Bubalo, Ćeško, Kekez, Mrkić, Botić, Delić, Nujić, Volarević, Preglej, Huremović.
Trener - Slaven Radić

  Povratak na sve vijesti