Mlađi kadeti PPD Zagreba poraženi u finalu završnice prvenstva Hrvatske
Objavljeno: 20. 05. 2018 - 5:02

Mlađi kadeti rukometnog kluba Prvo plinarsko društvo Zagreb osvojili su drugo mjesto na završnici prvenstva Hrvatske koja se održala u Poreču od 17. do 20. svibnja.

Igrači trenera Nina Markovića, a s kojim su na klupi bili i pomoćni trener Andrija Nikolić odnosno fizioterapeutkinja Ivana Minauf, poraženi su u finalnom susretom od ekipe Dugog Sela rezultatom 24:19 (10:8).

Prvi poraz na turniru rukometaši PPD Zagreba doživjeli su nakon što su prethodno nanizali čak šest pobjeda na putu do finala.

U najbolju sedmorku turnira izabrani su desno krilo Mislav Trninić i srednji vanjski Jakov Neralić.

PPD Zagreb - Dugo Selo 19:24

PPD Zagreb: Turčić 3 obrane, Pandža 2 obrane; Konrad 1, Jutriša, Klarić, Neralić 8, Grdović, Maćaš, Leskovec 6, Goluža, Missoni, Trninić 2, Svržnjak 1, Trgovčević, Štrković, Tintor 1

Dugo Selo: Kuzmanović, Brezinšćak, Čičak, Bendra, L. Lisica 2, Gavranović, Činkl 4, Hršak 5, I. Lisica, Šuker, Raužan 2, Agatić, Grubišić 4, Bjelajac, Deronja 7