Mladi Lavovi uvjerljivi na međunarodnim turnirima u Szentgotthardu i Valpovu!
Objavljeno: 29. 10. 2018 - 12:50

Na vrlo jakom turniru u mađarskom Szentgotthardu sudjelovale su dvije ekipe mlađih dobnih skupina rukometnog kluba Prvo plinarsko društvo Zagreb, dječaci rođeni 2006. i 2007. godine i mlađi.

U obje kategorije naši su dječaci, aktualni prvaci Hrvatske, osvojili zlatno odličje pobijedivši sve svoje utakmice.

U 2007. godištu redom smo bili bolji od ekipa Jeruzalem Ormož (25:14), Telekom Veszprem (8:27), SVIŠ Ivančna Gorica (21:11), Szombetely Haladas (23:13), Gy. Telekom Veszprem (6:20) te Celje Pivovarna Laško (14:23).

U 2006. godištu mladi su lavovi bili bolji od Jeruzalem Ormoža (22:4), Graza (14:4), Szombately Haladasa (20:11), Čakovca (18:14), Trsata (14:7) te u finalu od Plera iz Budimpešte (15:14).

Za ekipu 2007. godišta nastupili su Noa Vulić, Tin Keblar, Hrvoje Pavlović, Jan Bilić, Josip Miletić, Niko Skazlić, Ivan Udovičić, Jan Dominković, Mihael Sever, Roko Josip Sučić, Fran Krunić, Luka Pavičić i Filip Makarun.

Za ekipu 2006. godišta nastupili su Lovro Weber, Tvrtko Batur, Ante Marijanović, Mihael Udovičić, Jasmin Hećimović, Petar Šprem, Jona Jelinčić, Josip Janjić, Vito Salaj, Franko Skazlić, Mihael Hanaček, Marko Stošić, Juraj Pajalić, Evan Marić i Daniel Kukuljević-Sakcinski.

Ekipe su vodili treneri Ivan Dragić, Tin Budi i Ivana Parlov.

Za najboljeg igrača 2007. godišta proglašen je Mihael Sever, a za najboljeg vratara u 2006. godišta Lovro Weber.

Stopostotni na turniru u Valpovu!

Prethodno odličnom nastupu na Arany kupu u Mađarskoj, dječaci rođeni 2006. godine i mlađi s osam su pobjeda iz isto toliko susreta osvojili ugledni 6. Međunarodni memorijalni turnir Zlatko Ivić u Valpovu.

Zaslužni za osvajanje turnira su: Stjepan Gajšak, Tvrtko Batur, Juraj Mlakar, Petar Šprem, Ante Marijanović, Tin Keblar, Jasmin Hecimović, Hrvoje Pavlović, Juraj Pajalić, Marko Stošić, Mihael Udovičić, Jan Bilić, Vito Salaj, Franko Skazić, Bruno Jušić, Mihael Hanaček, Ante Lasan, Jan Dominković te njihov trener Ivan Dragić.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Vito Salaj, a izabrani u najbolju sedmorku turnira su: Franko Skazić kao najbolji lijevi vanjski te Stjepan Gajšak kao najbolji pivot.

Čestitke na osvojenim turnirima.

  Povratak na sve vijesti