Mladi rukometaš PPD Zagreba tragično preminuo u prometnoj nesreći
Objavljeno: 05. 05. 2020 - 3:42

S izrazitom tugom i nevjericom Rukometni klub PPD Zagreb iskrenu sućut izražava obitelji i prijateljima tragično preminulog Josipa Bepa Kadije.

Josip Bepo Kadija, rođen 25.09.2000.g., stigao je kao mlađi kadet u rukometni klub PPD Zagreb u sezoni 2015./16., iz rukometnog kluba Arbanasi, te uspješno nastupao za mlađe dobne skupine. U tom periodu je jednom bio vice-prvak i dva puta prvak na završnicama prvenstva Hrvatske za mlađe kadete i kadete. Sa svojom generacijom 2000./01., osvojio je brojne međunarodne turnire, te se uspješno natjecao u seniorskim ligama, 3. HRL - središte i 1. HRL - sjever. U sezoni 2019./20. prelazi na posudbu u rukometni klub 'Maksimir Pastela'.
Josip Bepo potječe iz deveteročlane obitelji, koja je uvijek bila nasmijana i pristupačna u svemu i pamtit ćemo ga kao dobro odgojenog, pristojnog i veselog dečka.

Dragi naš Bepo, do novih susreta na nekim novim rukometnim terenima - počivaj u miru!

  Povratak na sve vijesti