Mladi rukometaši PPD Zagreba na 9. međunarodnom turniru u Dubravi osvojili dva zlata i broncu
Objavljeno: 03. 09. 2018 - 11:24

Kadeti rukometnog kluba Prvo plinarsko društvo Zagreb osvojili su prvo mjesto na 9. međunarodnom turniru Dubrava 2018.

Na otvaranju turnira na istoku Zagreba igrači PPD Zagreba, koje je s klupe vodio trener Nino Marković, svladali su ekipu Đakova rezultatom 40:16.

U drugoj utakmici skupine bili su bolji od Bjelovara s 26:22, da bi na koncu svladali SA Skopje s 38:25.

U drugoj, novoformiranoj skupini Zagreb je nadigrao Izviđač s 29:15, da bi nove bodove upisao bez borbe protiv ekipe Dugog Sela.

Polufinale je donijelo pobjedu nad Maksimir Pastelom s 26:17, a u finalu su naši mladi rukometaši bili bolji od Dugog Sela s 27:18.

Na klupi PPD Zagreba sjedio je trener Nino Marković, dok je sastav bio: Turčić, Pandža, Barbić, Grdović, Jutriša, Konrad, Šalić, Goluža, Trninić, Svržnjak, Jurina, Leskovec, Tintor, Neralić, Missoni i Vukojević.

Najboljim igračem turnira proglašen je Ivan Barbić.

Dječaci A osvojili ponovili uspjeh kadeta!

Dječaci A rukometnog kluba PPD Zagreb ponovili su uspjeh svojih starijih kolega i također osvojili prestižni međunarodni turnir u Dubravi.

Pod stručnim vodstvom trenera Ivana Dragića naši su najmlađi rukometaši redom bili bolji od Dinama (34:6), Gorice 44:0 i GRK Varaždin 27:7 u prvoj skupini, da bi kasnije u drugoj grupi svladali Dugo Selo s 36:18 i Rugvicu s 32:17.

U polufinalu svladali smo Dubravu s 28:11, da bi u velikom finalu bili bolji od Rugvice s 29:12.

Najboljim igračem proglašen je Franko Skazlić iz PPD Zagreba, a najboljim trenerom Ivan Dragić.

Mlađi kadeti osvojili treće mjesto

Mlađi kadeti rukometnog kluba PPD Zagreb pod stručnim su vodstvom trenera Branimira Kutnjaka osvojili treće mjesto na istom turniru u Dubravi.

U prvoj skupini mlađi su kadeti PPD Zagreba svladali Metalac s 31:12, Dubravu s 25:17 te Čakovec s 25:21.

U drugoj su skupini minimalno slavili protiv Dugog Sela s 19:18, da bi nakon toga izgubili od Maksimir Pastele s 16:21.

U polufinalu uslijedio je poraz od Rugvice 23:22, da bi u dvoboju za treće mjesto slavili protiv Sesveta sa 17:13.