Mrakovčić najavio polufinale Kupa: Spremni smo i idemo osvojiti Kup Hrvatske!
Objavljeno: 18. 06. 2021 - 2:28

Pred rukometašima Prvog plinarskog društva Zagreb je Final4 Kupa Hrvatske, u kojem će najbolji hrvatski rukometaši i branitelji naslova u polufinalnom dvoboju odmjeriti snage s rukometnim klubom Dubrava.

Spomenuta utakmica je na rasporedu sutra, u subotu 19. lipnja u Poreču u dvorani 'Žatika'. Izravan prijenos je dostupan na YouTube kanalu HRS-a od 17 sati.

Donosimo tonske najave glavnog trenera g. Ivice Obrvana te igrača Luke Mrakovčića pred put u Poreč:

  • Čeka nas utakmica s Dubravom koju ne smijemo shvatiti olako i pripremamo se za nju kao da je samo finale. Zaista moramo biti 100 posto skoncentrirani na ovoj utakmici. Želimo osigurati pobjedu te tada razmišljati o protivniku za nedjelju. Spremni smo i svi smo zdravi tako da idemo u Poreč osvojiti Kup. - izjavi oje Mrakovčić
  • Uz dužno poštovanje prema ekipi Dubrave u utakmici polufinala Kupa, zanima nas isključivo nedjelja i utakmica s Nexe-om te osvajanje Kupa Hrvatske. Tako ćemo se postaviti u polufinalnoj utakmici i vjerujem pobjediti. Nakon čega ćemo pokušati ovu turbulentnu sezonu privesti kraju na najbolji mogući način. - zaključio je Obrvan
  Povratak na sve vijesti