Nemanja Obradović potpisao jednogodišnji ugovor s RK PPD Zagreb!
Objavljeno: 17. 06. 2020 - 7:50

Nemanja Obradović novi je igrač rukometnog kluba PPD Zagreb. Ovaj reprezentativac Srbije je dosada igrao za rukometne klubove Valence, Metaloplastika, Metalurg, Wisla Plock i posljednju sezonu Meshkov Brest. Nakon kratke probe koja je rezultirala potpisom i dogovorom, nije krio zadovoljstvo:

  • Jako mi je drago što sam došao u Zagreb. Rukometni klub Zagreb je ekipa koja već godinama tj. praktički dva desetljeća traje na vrhunskoj sceni, pa čak i na Balkanu što je jako teško. Raduje me što ću upoznati i sam grad Zagreb koji je lijep i ima jako puno znamenitosti, tako da me i to baš veseli. Prvi dojam o treneru Voriju mi je jako pozitivan. Baš sam se ugodno iznenadio jer mu je ovo prvi trenerki posao. Imao sam prilike raditi s novim trenerima, ali Igor pokazuje već zavidan nivo da postane jedan od boljih trenera u Europi. Momci su mladi i željni rada te spremni za pravu borbu što je u rukometu jako bitno. Nismo najiskusnija momčad u Ligi prvaka ali ćemo borbenošću i radom nadoknaditi sve što nam bude nedostajalo.
  Povratak na sve vijesti