Obavijest o ulaznicama za utakmicu osmine finala Lige prvaka s Vardarom!
Objavljeno: 17. 03. 2019 - 7:17

Pred rukometašima Prvog plinarskog društva Zagreb dvoboj je osmine finala VELUX EHF Lige prvaka. U prvoj utakmici knock-out faze najbolji hrvatski rukometaši snage će odmjeriti protiv dobropoznate makedonske momčadi - rukometnog kluba Vardar. Ovaj je dvoboj na rasporedu u subotu23. ožujka, 20:30 sati Areni Zagreb.

Izravan prijenos utakmice bit će dostupan na Drugom programu Hrvatske radiotelevizije.

Ulaznice za ovu utakmicu možete kupiti putem našeg ticketing partnera Ulaznice.hr na sljedećoj poveznici: http://bit.ly/ulaznicevardar2019

Ulaznice će na blagajni Arene Zagreb biti dostupne u sljedećim terminima:

Petak (22. ožujka) od 16.00 do 19.00 sati;

Subota (23. ožujka) od 14.00 do 20.30 sati.

Ulaznice se prodaju po cijenama od 10, 20 30 kn, a u slobodnoj će podjeli biti i određena količina besplatnih ulaznica koje će se moći podići u prethodno navedenim terminima.

Vidimo se u Areni!