Obavijest o ulaznicama za utakmicu s Barcelonom u Zadru!
Objavljeno: 23. 09. 2019 - 7:20

Rukometni klub Prvo plinarsko društvo Zagreb po prvi puta u povijesti u grad Zadar dovodi rukometnu Ligu prvaka. Domaćin susreta 3. kola između PPD Zagreba i Barcelone bit će dvorana Krešimira Ćosića, odnosno popularno zvani ŠRC Višnjik. Derbi je na rasporedu za subotu, 28. rujna, s početkom u 20:30 sati uz izravan prijenos na Drugom programu Hrvatske radiotelevizije.

Ulaznice su u prodaji po cijeni od 30 kuna, a moguće ih je nabaviti putem online sustava ulaznice.hr, na blagajni dvorane Krešimira Ćosića (od ponedjeljka do subote) te na određenim prodajnim mjestima čiji je popis moguće pronaći na sljedećoj poveznici: https://www.ulaznice.hr/web/event/38/7103#

Velika nam je čast istaknuti kako će dio prihoda biti usmjeren u humanitarne svrhe.


Vidimo se na Višinjiku!

  Povratak na sve vijesti