Obje pobjede u prijateljskim ogledima u Banja luci!
Objavljeno: 25. 01. 2020 - 2:35

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb su pred početak drugog dijela natjecateljske sezone ugošteni u Banja luci kod rukometnog kluba Borac s kojim su odigrali dvije prijateljske utakmice. Premda su na put otišli bez 6 standardnih igrača koji se s rukometnom reprezentacijom bore za medalje u Stockholmu, pomlađena ekipa je zabilježila obje pobjede. Prva utakmica koja je ujedno bila dosta izjednačena otišla je ipak na stranu Zagrebaša i završila rezultatom 27:28, dok je utakmica odigrana sutradan završila rezultatom 29:31.

Trener Veselin Vujović je poveo 18 igrača, od kojih su svi dobili određenu minutažu da se nametnu za nastavak sezone.

RK Borac - RK PPD Zagreb 27:28

Ristanović 16 obrana, Jović, Purić, Ereš 1, Vistorop 6, Hrastnik, Stojnić 5, Kosteski, Božović 3, Srna 1, Šafranko 2, Gadža 8, Klarica, Grahovac, Bećiri 1, Vlah, Vekić 1


RK Borac - RK PPD Zagreb 29:31

Ristanović 2 obrane, Jović 3 ob, Purić 7 ob; Ereš 3, Vistorop 3, Hrastnik, Stojnić 1, Kosteski 1, Božović 7, Srna 2, Šafranko, Gadža 6, Klarica, Grahovac 4, Bećiri 1, Vlah 1, Vekić 2

  Povratak na sve vijesti