Obrvan i Klarica složni nakon osvajanja srebra: Ovo nam je odličan poticaj za novu sezonu!
Objavljeno: 06. 09. 2021 - 9:51

Na prigodnoj konferenciji za medije po završetku dugog finalnog susreta između PPD Zagreba i Telekom Veszprema pred novinare su izašli Luka Lovre Klarica i glavni trener ekipe Ivica Obrvan. Zadovoljstvo postignutim rezultatom i prikazanom igrom nisu krili te su izjavili sljedeće:

  • 'Na kraju zaslužena titula Veszprema, iskoristio bih priliku da im čestitam, kao i organizatorima i mojim igračima na ovom nevjerojatnom turniru. Ovo nismo baš očekivali, s obzirom na sve ozljede s kojima se trenutno suočavamo. Moram istaknuti svoje mlađe igrače poput Klisa, Vistoropa i Sirotića koji su svi bili izvanredni danas. Ovaj rezultat nam puno znači i nadam se da će nam ovo biti poticaj pred dugu sezonu.' - komentirao je trener Obrvan
  • 'Dobar je osjećaj igrati doma, pošto je Zadar moj rodni grad, ali iskustvo nije bilo puno bez gledatelja. Vrlo dobar turnir za nas i veliko iskustvo za nas mlađe igrače. Zadovoljan sam svojim učinkom, ali osjećam da ima još puno prostora za poboljšanje. Sjajan rezultat za nas na kraju, kao što je trener već rekao, veliki vjetar u leđa za nas na početku nove sezone.' - zaključio je Luka Klarica
  Povratak na sve vijesti