Peta pobjeda za vrh grupe Paket24 Premijer lige!
Objavljeno: 09. 10. 2021 - 5:41

Peto kolo Paket24 Premijer lige rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb su zaključili još jednom uvjerljivom pobjedom. Zadovoljstvo je bilo igrati u fino popunjenoj dvorani ŠSD Mladost, no pobjedu su protiv domaćina iz Karlovca ipak odnijeli rukometaši PPD Zagreba 22:32 (11:21).

Do desete minute rezultat je bio izjednačen, nakon čega se gosti pomalo odvajaju te do odmora dolaze na +10 golova razlike. U drugom poluvremenu trener Obrvan je dao svim dečkima minutažu, koji su držali prednost, te je na semaforu kod zadnjeg zvižduka sudaca stajao konačan rezultat 22:32.

Najučinkovitiji je kod PPD Zagreba bio Csaba Leimeter s pet postignutih pogodaka, a kod Karlovčana Dominik Smojver s osam postignutih golova.
 

Karlovac - PPD Zagreb 22:32 (11:21)

ŠSD Mladost: 500 gledatelja

PPD Zagreb: Slavić 6 obrana, Mandić M. 8 obrana; Šipić 1, Vistorop 3, Ćavar 3, Faljić 1, Čupić 4, Klis 2, Musa, Sirotić 2, Matanović 4, Ravnić 1, Leimeter 5, Grahovac 2, Gojun, Obranović 4

Trener: Ivica Obrvan

Karlovac: Radočaj 3 obrane, Domjančić 4 obrane; Horvat 2, Capan, Smojver Domagoj 1, Janjanin, Crnković, Bosiljevac 1, Frketić 1, Makarun, Bačić 5, Mrljak, Magdić, Rukavina 3, Negran 1, Smojver Dominik 8

Trenerica: Tatjana Rašić

  Povratak na sve vijesti