Pobjedama protiv Srbije i Ukrajine, prolaz u drugi krug je ostvaren!
Objavljeno: 18. 01. 2022 - 10:04

Hrvatski rukometaši plasirali su se u drugi krug Europskog prvenstva nakon nadmoćne pobjede protiv reprezentacije Ukrajine. Nastavno na pobjedu protiv Srbije (23:20), te jučerašnju pobjedu protiv Ukrajine (38:25), hrvatska reprezentacija putuje u Budimpeštu. Zasad potvrđene utakmice su one 20. siječnja kada će igrati s Crnom Gorom, te 22. siječnja s Danskom.

Odličnu rolu su prikazali Ivan Čupić protiv Srbije (6 pogodaka), te Marin Šipić (7 pogodaka) i Nikola Grahovac (2 pogotka) protiv Ukrajine. Svoje minute su odlično iskoristili i Jakov Gojun te Valentino Ravnić. Nažalost zbog pozitivnih testova na Covid-19 do daljnjega su van sastava Zvonimir Srna, Matej Mandić, David Mandić te Željko Musa. Dečkima želimo što brže preboljenje te povratak u nacionalni dres.

Od Europskog prvenstva su se oprostili Adin Faljić, Edin Klis i izbornik BiH, Ivica Obrvan te ih uskoro očekujemo u Zagrebu gdje će se pridružiti ekipi na nastavku priprema.

  Povratak na sve vijesti