Pobjedom nad Goricom Zagrebaši krenuli u obranu naslova prvaka Hrvatske!
Objavljeno: 13. 04. 2017 - 7:41

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb pobjedom nad rukometnim klubom Gorica otvorili su Premijer Ligu za prvaka rukometnog prvenstva Hrvatske.

U svojoj Kutiji šibica, pred 300-tinjak gledatelja, najbolji hrvatski rukometaši slavili su rezultatom 25:21 (13:11).

Najbolji u redovima hrvatskih rukometnih prvaka bili su Stipe Mandalinić sa šest, odnosno kapetan Zlatko Horvat s pet pogodaka. Matevž Skok je skupio 11 obrana.

Kod Goričana svakako valja pohvaliti Ivana Laljeka sa šest pogodaka.

Rukometaši PPD Zagreba u drugom će kolu Premijer Lige za prvaka rukometnog prvenstva Hrvatske ugostiti našički Nexe. Najveći derbi hrvatskog rukometa na rasporedu je u četvrtak 20. travnja s početkom u 19.00 sati u Kutiji šibica.

PPD Zagreb – Gorica 25:21 (13:11)

PPD Zagreb: Skok 11 obrana, Jović; Turčić 1, Mrakovčić, Vujić 3, Kontrec, Šprem, Šebetić 1, Strbad 1, Horvat 5, Šušnja 3, Valčić J. 2, Valčić T., Mandalinić 6, Miklavčić 3, Markoski

Gorica: Lončar, Sladoljev 10; Ceković 3, Borić, Marjanović 2, Laljek 6, Krstanović, Matić 3, Nedić, Božiček, Vladušić 2, Ćavar 3, Barišić, Buhniček 2, Goršeta, Bura