Počele ljetne pripreme rukometaša PPD Zagreba!
Objavljeno: 26. 07. 2020 - 12:27

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb su započeli ljetne pripreme u subotu, 25. srpnja. Početak priprema je odgođen tjedan dana zbog neizvjesnosti oko početka sezone, a po primitku potvrda da su svi testovi igrača i stručnog stožera na Covid-19 negativni, ekipa se okupila te odradila prvi trening u dvorani 'Kutija šibica' i nogometnom terenu 'NK Trešnjevka'. Glavni trener na početku priprema na raspolaganju ima 22 igrača:

Vratari: Matej Ašanin, Todor Jandrić, Stipe Purić

Krila: David Mandić, Valentino Ravnić, Davor Ćavar, Josip Božić Pavletić, Vlado Matanović

Lijevi vanjski: Matej Hrstić, Zvonimir Srna, Miloš Božović, Nemanja Obradović

Srednji vanjski: Filip Vistorop, Aleks Vlah, Luka Mrakovčić

Desni vanjski: Mario Vuglač, Žiga Mlakar, Luka Lovre Klarica

Pivoti: Marin Šipić, Darko Stojnić, Nikola Grahovac, Senjamin Burić

  Povratak na sve vijesti