Posljednji trening Lavova pred ljetnu pauzu!
Objavljeno: 17. 06. 2020 - 8:12

'Mini pripreme' kako je dvotjedno okupljanje nazvao novi glavni trener Igor Vori su ispunile očekivanja kako stručnog stožera tako i igrača. Premda se dobro poznaju iz igračkih dana ali i reprezentacije, Igor Vori je svakako htio da u zadnja dva tjedna prenese što više svojih ideja ali i navika koje će dečke čekati po povratku na treninge.

Dečki su također pozitivno iznenađeni pristupom i sadržajem treninga te se vesele novoj sezoni koja bi mogla biti najizazovnija do sada, što zbog vanjskih utjecaja koje nitko od nas ne može mijenjati nego im se samo prilagoditi, što u drugu stranu elitnog natjecanja najboljih 16 klubova Europe gdje PPD Zagreb mora dokazati da pripada.

Planirano okupljanje je zakazano za 19. srpnja u dvorani 'Kutija šibica'. Do tada, prva dva tjedna je obavezan odmor bez fizičkih napora, nakon čega će svi igrači dobiti individualne programe od kondicijskog trenera.

Ugodno ljeto želimo dečkima, stručnom stožeru i našim navijačima!

  Povratak na sve vijesti