PPD Zagreb i studio Body & Mind zaključili uspješnu suradnju
Objavljeno: 11. 02. 2019 - 3:09

Rukometni klub Prvo plinarsko društvo Zagreb i profesionalni studio za trening rekreativaca i sportaša Body & Mind završili su jednogodišnju suradnju.

Zbog količine posla koji imaju u Body & Mind studiju naši dosadašnji kondicijski treneri Igor Blažinčić i Mirela Anić više nisu u mogućnosti posvetiti se rukometnom klubu Prvo plinarsko društvo Zagreb u onom obujmu koji zahtjeva rad na vrhunskoj razini najtrofejnijeg hrvatskog rukometnog kluba.

Uprava kluba ovim se putem želi zahvaliti gospodinu Igoru Blažinčiću i gospođi Mireli Anić na predanom radu i na svemu što su svojim znanjem i zalaganjem dali rukometnom klubu PPD Zagreb. Također, iz kluba su poručili kako im u nastavku njihovih karijera žele sve najbolje.

  Povratak na sve vijesti