PPD Zagreb izvukao Kielce, Loewen, Vardar, Szeged, Celje, Meshkov i Kristianstad
Objavljeno: 01. 07. 2016 - 1:31

Rukometaši Prvog plinarskog društva saznali su protivnike u skupini EHF Lige prvaka za sezonu 2016. / 2017.

Hrvatski rukometni prvaci u elitnoj skupini B odmjerit će snage s aktualnim prvacima Europe – rukometnim klubom Vive Tauron Kielce, makedonskim Vardarom, prvacima Bundeslige Rhein Neckar Loewenom, mađarskim Pick Szegedom, slovenskim Celjem, bjeloruskim Meshkov Brestom i švedskim Kristianstadom.

skupini A s čijim će se predstavnicima rukometaši PPD Zagreba kasnije križati nalaze se rukometni klubovi Telekom VeszpremBarcelona LassaPSGFlensburg HandewittTHW KielSchaffhausen, Silkeborg Wisla Plock.

• Kada igraš Ligu prvaka ne možeš očekivati da grupa bude laka, ali gledano na papiru druga grupa izgleda dosta teža što naravno ne mora ništa značti. Dobili smo protivnike po našoj mjeri, možemo igrati sa svima i mislim da nas očekuje vrlo interesantna sezona. U svakom slučaju neće nam biti lako, ali vjerujem da će gledatelji uživati u novim uspjesima PPD Zagreba – poručio je nakon ždrijeba trener PPD Zagreba Veselin Vujović.