PPD Zagreb uvjerljivim rezultatom izborio završnicu Hrvatskog Kupa!
Objavljeno: 08. 05. 2021 - 7:08

U četvrtfinalnom dvoboju Hrvatskog rukometnog kupa, ekipa Prvog plinarskog društva Zagreb je očekivano svladala Spačvu iz Vinkovaca rezultatom 32:23 (16:11). Utakmica je otvorena u egalu te nakon minute odmora zatražene od domaćeg trenera pri rezultatu 3:3, Zagrebaši se odvajaju te vođeni odličnim Ašaninom na golu (8 obrana), te nezaustavljivim Ravnićem u napadu (5 golova), poluvrijeme zaključuju s rezultatom 16:11.

Premda su se gosti iznimno borili, u nastavku je PPD Zagreb nastavio svojim ritmom, povećavao prednost dok su se gotovo svi igrači iz obje momčadi upisali u strijelce.

Najefikasniji kod gostiju je bio Marko Buntić sa 6 postignutih pogodaka, dok su se kod domaćina Ravnić i Obradović upisali u strijelce 5 puta.

PPD Zagreb - Spačva Vinkovci  32:23 (16:11)

Sportska dvorana Trešnjevka: Bez gledatelja

Suci:  Siniša Bosak, Željko Herceg (Varaždin)

Delegat: Gordan Vukušić (Zagreb)

PPD Zagreb: Ristanović, Jandrić 6 obrana+1 gol, Ašanin 8 obrana; Vistorop 4, Ćavar 2, Klarica 1, Burić 3, Srna 2, Perić 2, Laljek, Matanović 4, Leimeter 2, Grahovac, Ravnić 5, Obradović 5, Stojnić 1

Spačva Vinkovci: Pašagić 4 obrane; Ćirović 4 obrane, Liščić, Vašarević, Nađ 2, Čičak 2, Buntić 6, Vignjević 3, Blašković 1, Grubor 2, Mažurana 3, Pavlek 1, Bolanča 1, Božić 1, Radović 1, Romić