PPD Zagreb uvjerljivim slavljem nad Zametom zaključio sjajnu sezonu!
Objavljeno: 26. 05. 2016 - 8:38

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb u 10. kolu Premijer Lige za prvaka rukometnog prvenstva Hrvatske svladali su rukometni klub Zamet. Do stopostotnog učinka zagrebaši su stigli nakon što su svladali Riječane rezultatom 39:22 (19:12).

Trener PPD Zagreba Veselin Vujović u posljednjoj utakmici sezone nije mogao računati na od ranije ozlijeđene Josipa Šandrka, Luku Stepančića i Sandra Obranovića, a mjesta u sastavu nije bilo niti za Tina Kontreca, Antonija Kovačevića i Dobrivoja Markovića.

Kod PPD Zagreba najbolji su bili Lovro Mihić s osam, odnosno Stefan Vujić i Luka Šebetić sa po pet pogodaka. Filip Ivić imao je pet, a Ivan Stevanović sedam obrana.

U redovima gostiju valja izdvojiti Matea Hrvatina i Petra Jelušića sa po pet pogodaka.

RK PPD Zagreb:
Stevanović 6 + 1 obrana, Ivić 5 obrana; Mihić 8, Sabljić 3, Vujić 5, Šprem 4, Šebetić 5, Raković 2, Horvat 1, Šušnja 3, J. Valčić 2, T. Valčić, Mandalinić 4(3), Vrdoljak 1, Markoski, Pavlović 1

RK Zamet:
Đurica 6 obrana, Lučin 2 obrane, Slavić 1 obrana; Hrvatin 5, Martinović 1(1), Lončarić, Tubić, Stojanović 3, Glavaš 2 (2), Kovačević 3, Golik 2, Jelušić 5, Valković 1, Šunjić, Načinović, Milličević