Protivnik PPD Zagreba u osmini finala Kupa Hrvatske je HRK Borovo!
Objavljeno: 14. 01. 2018 - 3:43

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb saznali su svog protivnika u osmini finala Kupa Hrvatske. Hrvatski rukometni savez objavio je parove od šesnaest momčadi koje će se boriti za plasman među osam najboljih u Hrvatskoj. Aktualnim osvajačima Kupa, RK PPD Zagrebu, za prolaz u daljnji krug Kupa suprotstavit će se ekipa Borova.

HRK Borovo natjecatelj je 2. hrvatske rukometne lige istok, a u prvom dijelu aktualne sezone natjecanje su odigrali bez poraza upisavši čak devet uzastopnih pobjeda.

Planirani termin susreta HRK Borova i PPD Zagreba zakazan je za 31. siječnja 2018. godine. Zbog toga će se 13. kolo SEHA - Gazprom lige u kojem će Zagrebaši gostovati kod slovenskog prvaka Celje Pivovarne Laško odigrati 04. veljače 2018.

Evo kako izgledaju ostali parovi osmine finala hrvatskog Kupa:

GORICA – SESVETE

RIBOLA KAŠTELA – UMAG

BJELOVAR – DUBRAVA

SPLIT – SPAČVA VINKOVCI

NEXE – ZAMET

OSIJEK – MLADI RUDAR

MEDVEŠČAK ZG - VARAŽDIN

  Povratak na sve vijesti