Prvo kolo Paket24 Premijer Lige otvoreno u Rudama s +10
Objavljeno: 11. 09. 2021 - 8:05

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb su gostovali u Rudama kod RK Rudar u sklopu prvog kola Paket24 Premijer Lige. Susret je završio pobjedom Zagrebaša 20:30 (10:13).

Prvo poluvrijeme su izrazito motivirani domaćini, nošeni svojom publikom pružili dobar otpor favoriziranim gostima. Na odmor se otišlo rezultatom 10:13. U drugom poluvremenu Lavovi povećavaju svoju prednost, poglavito brzim kontrama i polukontrama, te susret završava s deset golova prednosti za PPD Zagreb (20:30).

Najbolji strijelci u redovima Zagrebaša su bili Čupić sa 6 te Ćavar sa 5 pogodaka, dok je kod domaćina Andrej Trčak bio precizan pet puta.

Rudar - PPD Zagreb 20:30 (10:13)

Sportska dvorana OŠ Rude Samobor

Suci: Davor Lončar i Zoran Lončar (Varaždin)

Delegat: Zlatko Ladić (Sračinec)

PPD Zagreb: Ivić 6 obrana, Slavić 6 obrana; Vistorop 2, Musa, Mandić 2, Klarica, Gojun, Obranović 3, Ćavar 5, Sirotić, Matanović 3, Leimeter 3, Šipić 3, Grahovac 1, Čupić 6, Klis 2

Trener: Ivica Obrvan

Rudar: Otmačić 1 obrana, Žitković 13 obrana; Skendrović 1, Runtas 1, Jurić 1, Štajnkler M, Škiljan, Gaća, Trčak M 1, Suban 1, Štajnkler T 4, Javor 1, Trčak A 5, Žitković, Vrpoljac 2, Ćosić, Starčević 3

Trener: Tomislav Brnas