Ristanović pred utakmicu sa Sesvetama: Oni su ozbiljna ekipa, ali mi idemo po dva boda!
Objavljeno: 11. 06. 2021 - 2:40

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb gostuju u Sesvetama, gdje će protiv istoimenog protivnika sutra, 12. lipnja odmjeriti snage u sklopu 9. kola Paket24 Premijer Lige za prvaka rukometnog prvenstva Hrvatske.

U dosadašnjih osam odigranih utakmica Zagrebaši su upisali isti broj pobjeda te bi ih čak i osvojen bod u Sesvetama doveo do obrane titule prvaka države.

Spomenuta utakmica će biti dostupna na YouTube kanalu Hrvatskog rukometnog saveza od 19 sati.

Dvoboj s ekipom Sesveta najavili su trener PPD Zagreba Ivica Obrvan te golman ekipe Radivoje Ristanović.

  • Pripremamo se za sutrašnju utakmicu koja nam je jako važna jer s pobjedom teoretski postajemo prvaci Hrvatske. Sesvete su ekipa koja svojim rezultatima i igrama izaziva respekt. Pokazali su da su u odličnoj formi i imaju skupinu izuzetno talentiranih mladih igrača te su dobro vođeni trenerom Ivandijom. Premda se osjeti fizički i psihički umor kao i zasićenje jer je ova sezona bila jako duga, maksimalno ćemo biti fokusirani da pobjedimo ekipu Sesveta te da već sutra proslavimo titulu prvaka države. - izjavio je Obrvan
  • Igramo protiv ekipe koja je od samog početka pokazala da su jedna ozbiljna ekipa na čelu s trenerom Ivandijom i točno se vidi da su ekipa koja ima 'i glavu i rep'. Mi ćemo se potruditi da i uzvratnu utakmicu odigramo jako dobro i da završi sa preko 10 golova razlike. To nam je izazov jer ćemo pokušati nastaviti niz sa pobjedama preko 10 golova razlike. Neće biti jednostavno jer su jako dobra ekipa, ali mi smo spremni i puni elana i želje. Nadam se jednoj čvrstoj utakmici koja će završiti u našu korist, bez ozljeda kako bi se mogli što bolje pripremiti za utakmice Kupa Hrvatske. - izjavio je Ristanović
  Povratak na sve vijesti