Rukometni klub Zagreb za Palčiće!
Objavljeno: 07. 05. 2020 - 8:23

U potresu jačine 5,5 po Richteru koji je u rano nedjeljno jutro 22. ožujka pogodio Zagreb, nastradalo je i rodilište u Petrovoj. Odjel neonatologije je razrušen i više nije siguran za korištenje, dio opreme je uništen, a taj odjel je bio dom Palčića. Suradnjom udruge “Dinamo to smo mi” i klubom roditelja nedonoščadi “Palčić gore” pokrenuta je akcija prikupljanja nešto više od 4 milijuna kuna potrebnih za opremanje i zamjenu aparata uništenih u potresu.

Rukometni klub Prvo plinarsko društvo Zagreb se odlučio uključiti u ovaj hvalevrijedan projekt stavljanjem na aukciju potpisane dresove 6 reprezentativaca - Horvata, Mandića, Šipića, Ravnića, Hrstića i Ašanina. Dresovi će biti na aukciji 24 sata - od petka 8. svibnja u podne do subote 9. svibnja također u podne, u Facebook grupi "Vratimo Palčiće u Petrovu."

  Povratak na sve vijesti