SEHA - Gazprom ligu otvaramo s Tatranom u Dvorani 2 Doma Sportova!
Objavljeno: 02. 02. 2022 - 9:59

Pred našim rukometašima Prvog plinarskog društva Zagreb početak je nove, 11. sezona SEHA – Gazprom lige.

Kao jedan od tek četiri kluba (Nexe Našice, Tatran Prešov, Vardar 1961) koja su osnovala, a potom i sudjelovala kroz svih 11 sezona SEHA – Gazprom lige, hrvatski će rukometni prvak i ove godine stremiti ka plasmanu na Final Four turnir te će se nadati i pokušati ponoviti najveći uspjeh – osvajanje natjecanja koje im je pošlo za rukom u sezoni 2012. / 2013.

Uvodni, grupni dio natjecanja raspoređen je u dvije skupine.

Hrvatski rukometni prvaci smješteni su u skupinu A zajedno s Partizanom, Tatranom iz Prešova, odnosno Eurofarm Pelisterom.

U skupini B tako će snage odmjeriti našički Nexe, Vojvodina, Motor iz Zaporozhya i Vardar 1961.

Kao i lani, i ove će sezone direktnim plasmanom u četvrtfinale nastupiti mađarski prvak Telekom Veszprem i bjeloruski predstavnik Meshkov Brest.

Zagrebaši će natjecanje otvoriti domaćom utakmicom u kojoj će u petak, 11. veljače ugostiti slovačke prvake – Tatran iz Prešova. Specifičnost ovog susreta jest ta da će se on odigrati u Dvorani 2 Doma Sportova. Svi ostali susreti, po trenutnom rasporedu, održati će se u sportskoj dvorani Sutinska Vrela u Podsusedu.

Ulaznice za ovaj susret su besplatne, a iste se mogu preuzeti na blagajni Doma sportova na dan utakmice od 19 sati

O rasporedu igranja PPD Zagreba u 11. sezoni SEHA – Gazprom lige više možete saznati OVDJE.