Slavić: Igrao sam u Umagu i kod kuće su jako neugodna ekipa, ali mi idemo po dva boda!
Objavljeno: 19. 11. 2021 - 1:30

Nakon teškog gostovanja u Brestu i osvojenog boda u 7. kolu EHF Lige prvaka, pred rukometašima PPD Zagreba je nastavak Paket24 Premijer lige. Nadolazeće 10. kolo donosi gostovanje u Umagu kod istoimene ekipe. Dvoboj je na rasporedu u subotu, 20. studenog u 16 sati u dvorani Stella Maris uz izravan prijenos na You Tube kanalu HRS-a.

Utakmicu su najavili nekadašnji igrač Umaga, Dino Slavić te glavni trener ekipe Ivica Obrvan.

  • Nakon teškog putovanja ali i teške utakmice u Bjelorusiji gdje smo osvojili bod, iako je moje mišljenje da smo trebali osvojiti oba, čeka nas utakmica u Umagu. Pošto sam igrao u Umagu, znam da je to sasvim drugačija ekipa kada igra doma nego u gostima. Očekujem da će utakmica bili puno teža nego ona koju smo igrali u Kutiji šibica. Vjerujem da ćemo nastaviti pozitivan niz te završiti našu skupinu bez poraza. Mislim da će nam Umag doći kao jedna dobra uvertira za uzvratnu utakmicu s Meshkov Brestom koja nas čeka u srijedu. - izjavio je golman ekipe Slavić
  • Pred nama je utakmica sa Umagom nakon uspješne predstave u Ligi prvaka na teškom gostovanju protiv Meshkov Bresta. Zadovoljan sam tim rezultatom i igrom. Odlazimo u Umag ekipi koja je izuzetno borbena i koja na domaćem terenu prikazuje dobre igre. Sa željom i motivacijom da se pokažemo u najboljem svjetlu idemo na pobjedu u utakmici koja neće biti lagana. Apelirao sam na svoje igrače tj. danas sam ih motivirao da budemo apsolutno spremni na angažiranog domaćina i da naš pristup bude na nivou. - zaključio je trener Obrvan
  Povratak na sve vijesti