Svakodnevni treninzi uz pomoć Zoom aplikacije!
Objavljeno: 14. 04. 2020 - 4:04

Dobrobiti tehnologije je dobro iskoristio kondicijski trener prve momčadi PPD Zagreba - Šime Tomašević.

Uz program treninga koji dečki imaju, uz pomoć Zoom aplikacije trener interaktivno sudjeluje u treningu te samim time može pratiti tehniku izvođenja ali i tempo svih vježbi koje se mogu raditi u zatvorenome. Uz to, sigurno je prisutan i motivacijski segment trenera koji prati što i kako igrači rade, što je kudikamo efikasnije od dugotrajnih samostalnih treninga. Igrači su podijeljeni u manje grupe kako bi njihov rad kondicijski trener mogao detaljnije pratiti.

  • Zoom je odličan s obzirom na situaciju u kojoj smo se našli i da ne možemo izlaći iz kuće. Pošto je rukomet ekipni sport, a mi smo primorani ostati doma, puno je lakše kada smo bar prividno kao ekipa zajedno, kada se vidimo i međusobno motiviramo. Dečkima je ova vrsta treninga jako zanimljiva a meni je izvrsna jer mogu pratiti njihov rad - kazao je kondicijski trener Šime Tomašević.
  Povratak na sve vijesti