Termini utakmica osmine finala EHF Lige prvaka
Objavljeno: 07. 03. 2019 - 5:31

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb u osmini finala ovogodišnje EHF Lige prvaka odmjerit će snage sa skopskim Vardarom.

Hrvatski rukometni prvaci plasman u eliminacijski dio natjecanja izborili su kao šestoplasirana momčad skupine B te će biti domaćini u prvom od dvaju susreta s makedonskim prvakom.

Prvi dvoboj PPD Zagreba i Vardara na rasporedu je u subotu, 23. ožujka u Areni Zagreb, a početak susreta predviđen je za 20.30 sati.

Uzvrat je na rasporedu također u subotu, 30. ožujka u sportskoj dvorani Jane Sandanski u Skopju. Početak te utakmice predviđen je za 19.30 sati.

Više informacija o ulaznicama za utakmicu u Zagrebu biti će objavljeno sljedećeg tjedna na službenim stranicama kluba.