Teško gostovanje i pobjeda u Sesvetama!
Objavljeno: 30. 04. 2022 - 9:24

Kako se i najavljivalo, ljubitelji rukometa su zaista u Novom Jelkovcu uživali u odličnom rukometu. Rukometaši PPD Zagreba su opravdali ulogu favorita no možda ipak malo teže nego su očekivali. Nakon završenih 60 minuta semafor je pokazivao 27:34 (17:15). Zagrebaši su utakmicu odlično otvorili, poveli s +4 nakon čega domaći trener pokušava probuditi svoju momčad promjenama te igri 7 na 6. Gosti nisu najbolje odreagirali, a domaćini nošeni odličnom publikom na odmor odlaze s +2 (17:15).

Ozbiljnije, agresivnije te pokretljivije u obrani igrači PPD Zagreba otvaraju nastavak susreta. Nošeni danas odličnim Ivanom Čupićem odmiču rezultatski te susret završavaju s 27:34. Odlična vijest za Zagrebaše je što su se svi igrači oporavili od ozljeda te su dobili kvalitetnu minutažu kako bi se vratili u ritam utakmica. Uvijek najzanimljivije kolo je ono posljednje, kada u Kutiju šibica dolazi Nexe. Spomenuta utakmica je na rasporedu 7. svibnja.

Sesvete - PPD Zagreb 27:34 (17:15)

SŠ Novi Jelkovec - gledatelja 800

Sesvete: Perić 6 obrana, Purić 2 obrane; Krndelj 6, Topić, Raužan 1, Čulo 1, Papić 2, Baković, Dumenčić 5, Krešić 3, Šuker 1, Gavrić, Zovak, Štrković, Hršak 6, Finek 2

PPD Zagreb: Slavić 8 obrana, Mandić M. 3 obrane; Šipić, Vistorop 4, Ćavar 2, Klarica 5, Gojun 1, Srna 4, Klis, Musa, Matanović 1, Čupić 7, Ravnić 3, Obranović 2, Leimeter 3, Grahovac 2

  Povratak na sve vijesti