Testiranje pokazalo negativne rezultate za sve igrače, stručni stožer i zaposlenike!
Objavljeno: 11. 08. 2020 - 5:52

Kako će međunarodni sport izgledati čak i u bližoj budućnosti teško je reći. No, svi možemo biti odgovorni na onoj lokalnoj razini. Prije svega mislimo na mjere kojih se svatko može pridržavati kako se virus nebi širio i sputavao nas u kakvom-takvom ritmu koji sada imamo nakon neočekivanog i uznemirujućeg proljeća. Nadalje, smatramo da smo odgovorni kao klub i kao pojedinci koji polako s prijateljskim utakmicama ulazimo u kontakte s drugim ekipama, bilo onim domaćim ili međunarodnim. Stoga su se još jednom igrači i stručni stožer podvrgnuli testiranju, ali ovaj put i zaposlenici kluba koji dolaze u doticaj s protivničkim ekipama. Testiranje je pokazalo negativne rezultate za sve igrače, stručni stožer i zaposlenike!

Stoga apeliramo da se svi skupa pridržavamo uputa, da se ponašamo savjesno i odgovorno te da na taj način pridonesemo ovoj 'borbi' koju cijeli svijet vodi protiv virusa Covid-19.

  Povratak na sve vijesti